Novinky

Změna distribuce měřicích nástrojů

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám poděkovali za spolupráci v roce 2023 a podělili se s vámi o pozitivní změny, které budeme realizovat okamžitě od začátku roku 2024.

První, již několikrát avizovaná změna, je název firmy. Kinex se mění na K-MET. Další významnou změnou je vybudování nového distribučního centra přímo ve výrobě v Bytči, které nám umožní více jak dvojnásobnou skladovací a logistickou kapacitu přímo v prostorách naší výroby na Slovensku. Opouštíme tudíž sklady v Praze Běchovicích a veškeré skladové položky již přesouváme do Bytči. S touto změnou jsem se rozhodli taktéž spojit skupinu Kinex Measuring s.r.o a Kinex Measuring a.s. (dnes již K-MET a.s.) v jedinou právnickou osobu K-MET a.s. se sídlem v Bytči, na stejném místě a adrese.

V Praze Běchovicích zůstane celý tým prodeje a marketingu na který jste zvyklí, tudíž z hlediska komunikace a objednávání, žádné změny nenastanou. Pouze se změní právní forma, kde současný Kinex Measuring s.r.o. se právně změní na provozovnu K-MET a.s. v České republice. Veškeré zásilky budou expedovány pouze z nového distribučního centra v Bytči a to s účinností od 1.1.2024

Nové prostory nám umožní potenciálně rozšíření nabízených výrobků o nové položky s cílem 100% skladových zásob nabízeného sortimentu a dále pak rychlejší interní logistiku a tím i zkrácení času mezi zahájením výroby a dodání k zákazníkovi.

Díky vaší spolupráci, výše uvedeným změnám a problémech u některých našich konkurentů v rámci i mimo území EU, se naši společnosti otevírají nové možnosti, které bychom rádi využili k poskytování širší nabídky produktů a služeb.

Těšíme se na spolupráci v roce 2024


Veletrhy v roce 2023

Přehled veletrhů, na kterých budeme v roce 2023 vystavovat:


Rebranding - KINEX se mění na K-MET

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že v roce 2020 došlo k prodeji jedné z našich společností skupiny Kinex, konkrétně Kinex Bearings (výrobce valivých ložisek).
Novým vlastníkem se stala indická skupina CK Birla Group. Podrobnosti najdete zde.

I když se transakce uskutečnila v roce 2020, některé smluvní vztahy a závazky končí teprve v roce 2023 a to včetně práv k užívání ochranné známky Kinex.
Vlastnické změny se netýkají společností Kinex Measuring a.s. ani Kinex Measuring s.r.o., kde struktura vlastníků zůstává nezměněna.

Naší strategií při založení výrobní společnosti Kinex Measuring a.s. v Bytči, byla výroba kvalitních měřidel, vyráběných dle evropských norem, zejména DIN. Produkce s sebou přináší přísnou kontrolu a optimalizaci výrobních procesů. I nadále zůstáváme ve výrobním areálu KINEX, nicméně spojením značky Kinex s indickou společností bychom neměli pod vnitřní kontrolou uvedenou kvalitu výrobků. Proto jsem se rozhodli pro změnu ochranné známky na známku vlastní, která bude v budoucnu uvedena na našich výrobcích. Uvedená nová ochranná známka bude ve znění K-MET, kde K označuje historii spojenou s výrobky Kinex a MET specializaci na METrologii.

Uvedená změna zajistí kontinuitu ochranné známky pro naši společnost ve spojení se zaručenou kvalitou, kterou naši zákazníci právem očekávají.

Časová struktura změn bude následující:

  1. do 30.6.2023 budeme na produktech dále uvádět OZ KINEX
  2. od 1.7.2023 budou produkty označeny OZ K-MET

Z hlediska reklamních letáků, katalogů, další propagačních materiálů i skladových zásob výrobků, bude možné se setkávat, jak s původní značkou, tak i s novým označením. Nedovedeme odhadnout časovou osu vyčerpání skladů, platí ale neomezený prodej původního zboží. Naše nové letáky a katalogy a veškerá další prezentace bude mít v roce 2023 kombinaci loga původního (KINEX i K-MET) a od roku 2024 naleznete vše pouze s OZ K-MET, včetně obalů na produkty atd.


Napsali o nás: Canadian Woodworking

KINEX PRECISION TRY SQUARES
https://canadianwoodworking.com/tools/kinex-precision-try-squares/


Veletrhy v roce 2022

Přehled veletrhů, na kterých budeme v roce 2022 vystavovat:


Veletrhy v roce 2021

Přehled veletrhů, na kterých budeme v roce 2021 vystavovat:


Veletrhy v roce 2020

Přehled veletrhů, na kterých budeme v roce 2020 vystavovat:


Veletrhy v roce 2019

Přehled veletrhů, na kterých budeme v roce 2019 vystavovat:


Veletrh průmyslový měřicích technologií CONTROL-STOM, Kielce (Polsko)
58. Mezinárodní strojírenský veletrh Brno

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme za návštěvu naší expozice na strojírenském veletrhu v Brně. Níže si můžete prohlédnout několik fotografií z této akce. Představili jsme vám nejen zcela nově řešený Katalog novinek 2016, ale i nový sortiment nerezových úhelníků včetně úhelníku z titan-carbonu nejen pro svářecí roboty, nerezová měřítka a pravítka na měření rovinnosti, úhloměry z nerezu, V-bloky (rýsovací podložky) vlastní výroby a v neposlední řadě rozšířený sortiment závitových kalibrů.

Na úspěšnou řadu digitálních měřidel KINEX ICONIC Labo představenou v loňském roce jsme navázali nadstavbou pro bezdrátový přenos dat přes bluetooth ICONIC Space včetně unikátního vyhodnocovacího softwaru kvality.
Napsali o nás: Pravda / Strojarstvo (SK)

Strojárstvo na Slovensku? Bez pary, ale s novým potenciálom.

Priemyselná výroba vstupuje do prelomovej etapy – po ére pary, elektriny a počítačov prichádza ďalší technologický skok, ktorý odborníci nazývajú Priemysel 4.0. Do desiatich rokov sa, údajne, výrobné závody zmenia na nepoznanie. Kým sa tohto stavu dočkáme musí sa náš priemysel vyrovnať ešte z mnohými chorobami.

Viac


Vystavovali jsme na veletrhu INTERTOOL ve Vídni

Ve dnech 10. - 13. května 2016 jste nás mohli zastihnout na našem stánku společně s KINEX Bearings.

Na stánku bylo k vidění několik horkých novinek našeho sortimentu.

Měřidla se snažíme neustále inovovat. Tentokráte došlo převážně k modernizaci designu některých modelů.

Kapitálové spojení s KINEX Bearings a.s. - začlenění do skupiny HTC Holding a.s

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že dne 11.6.2015 byla formálním uzavřením smluv završena naše dlouhodobá strategie kapitálového spojení s hráčem světového významu a naší společnosti s obchodní a výrobní skupinou HTC Holding a.s, resp. její dceřiné společnosti KINEX Bearings a.s.

S platností zapsání změn v obchodním rejstříku jsme se dohodli na změně názvu a právní formy společnosti z KIN MT Production s.r.o. na KINEX Measuring a.s. Zapsání těchto změn v obchodním rejstříku je formální záležitostí několika dní.

Touto významnou změnou se stáváme součástí skupiny HTC Holding a.s. vlastníka ochranné známky "KINEX".

Viac

Nová řada přesných laserových dálkoměrů KINEX

Nová řada přesných laserových dálkoměrů KINEX

Viac


Digitální posuvné měřítko KINEX ABSOLUTE ZERO

Představujeme nové digitální posuvné měřítko KINEX ABSOLUTE ZERO

Viac

Facebook